Про компанію "EURO BUS Кременчук "

Багато людей не уявляють собі життя без подорожей і постійних поїздок. Одним з найбільш зручних видів транспорту для подорожей є автобус. Цей транспорт дуже зручний і коштує набагато менше інших видів транспорту. Компанія "Euro Bus Кременчук" доставить Вас, Ваших родичів або друзів в будь-яке місто України і не тільки.
Ми здійснюємо нерегулярні рейси зі Львова не тільки по містах нашої великої і красивої країни, а й по містах Європи. Ми організуємо для Вас автобусні перевезення в такі країни Європи, як Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Франція, Швеція, Португалія, Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Данія та багато інших.

Оренда автобуса з добре підготовленим персоналом допоможе гідно оцінити переваги компанії "Euro Bus Кременчук". І якщо Вам знадобитися замовити автобус, замовити мікроавтобус або орендувати автобус ще раз - Ви неодмінно зверніться до нас. Ми зробили замовлення автобусів швидким, вичерпно точним і приємним.
Таким чином, оренда автобусів або замовлення автобусів, пасажирські перевезення зі Львова по Україні та закордон, нерегулярні розвезення від компанії "Euro Bus Кременчук" - це більше ніж просто якісна послуга, це - мистецтво долати дорогу.

Ми працюємо з задоволенням і знаєм толк у своїй справі. Пасажирські перевезення - наше покликання. Хочемо підкреслити виняткову важливість якісного виконання своїх зобов'язань перед клієнтом, адже пасажирські перевезення та оренда автобусів - не тільки бізнес, а й область нашої самореалізації.

"Euro Bus Кременчук" - це Ваше єдино правильне рішення.

"EURO BUS Кременчук " надає наступні види послуг:

ЗАДОВОЛЕНИМИ ЗАЛИШАТЬСЯ ВСІ!

Компании "EURO BUS Кременчук" видана ліцензія Міністерства транспорту та зв'язку України АЕ № 572473 від 15.01.2010 року, на право перевезення пасажирів по країнах СНД та Європи.


Пасажирські перевезення автобусами VIP класу

Коли вам потрібно подорожувати на великі відстані, вам напевно сподобається те, наскільки зручні і комфортні наші автобуси.

Замовлення, оренда автобусів по Україні

Компанія "Euro Bus Кременчук" надає автобуси в оренду для поїздок в усі міста України. Ви можете замовити будь-який, з наших автобусів.

Замовлення, оренда автобусів по СНД та Європі

Потрібно організувати міжнародні перевезення автобусами? Компанія "Euro Bus Кременчук" доставить пасажирів в будь-яку країну Європи і СНД.

Оренда автобусів для корпоративних подорожей

Ви плануєте корпоративний захід або екскурсію компанії? Ми знаємо, як важливо, щоб все працювало гладко і залишалося в графіку. Ми привеземо вашу групу в потрібне для вас місце і доставимо назад.

Трансфер в аеропорти і на вокзали.

Чи плануєте переліт групою на літаку або поїздку на поїзді? EuroBus.com.ua надає послуги трансферу в аеропорти і на вокзали. Ми доставимо вас до місця відправлення без запізнень. Вам нема чого хвилюватися через запізнення - їх не буде!

Обслуговування весіль та вікендів

Наш парк преміальних автобусів забезпечить безпечну і своєчасну доставку вашої родини і гостей на місце проведення весілля і назад. Пориньте в своє свято з головою, а ми подбаємо про дорогу.

Разом з "EURO BUS" В Дорогу!

ШВИДКО - КОМФОРТНО - МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНО

"Euro Bus Кременчук" прагне надати клієнтам всі умови для їх подорожей. Ми надаємо вам широкий асортимент великих чартерних автобусів. Ви не тільки будете впевнені в комфортабельних, і безпечних поїздках, а й можете працювати в рамках свого бюджету.

БЕЗПЕЧНО

Всі автобуси компанії "Euro Bus Кременчук" проходять регулярний огляд не рідше двох разів на тиждень і обслуговуються професійними фахівці не рідше одного разу на місяць.

комфортно

У компанії "Euro Bus Кременчук" Сучасні автобуси, які дозволять вам комфортно подорожувати на великі відстані по Європі і СНД . Одним словом, наш парк автобусів задовольнить будь-які ваші вимоги.

EURO BUS Кременчук пасажирські перевезення комфортабельними автобусами

Швидко

Водії компанії "Euro Bus Кременчук" - кваліфіковані професіонали, які пройшли і продовжують проходити серйозну підготовку дорогою. Ми доставимо вас в пункт призначення швидко і в строк.

доступно

Оренда автобуса з добре підготовленим персоналом в компанії "Euro Bus Кременчук" - це вигідно! Зателефонуйте нам і переконаєтеся в тому, що поїздка може бути не тільки приємною, але і не дорогою. Переконавшись в цьому самі, ви вже не розлучатимеся з нами!Мы з Вами вже 10 років!

ТРОХИ ПРО "Euro Bus Кременчук"

За 10 років бездоганної роботи ми:

Проїхали більше ніж

82,858080

Километрів
Побували у

85,898886

Містах та селищах
Перевезли більше ніж

81,898680

Пасажирів
Випили

828580

Філіжанок кави)


Бажаєте замовити автобус в "EURO BUS Кременчук" ?

Подзвоніть нам:  +38(067) 901-91-57         або напишіть  

ЗАМОВИТИ АВТОБУСНаші партнериПасажирські перевезення | Міжнародні перевезення | Замовлення автобуса у Кременчуці | Перевезення по СНД | Трансфер на вокзал, в аеропорт
Ліцензія Міністерства транспорту та зв'язку України АЕ № 572473 від 15.01.2010 року